ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Rullgardiner 6148174
nr 614 8174
Rullgardiner
med motiv
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 december 2009
kl 19:15:53
100 kr
150 kr
250 kr
350 kr